HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Prawie 10 letni drogi subwoofer, czy ma to sens? 2023/03/01 18:48 #451993

Witajcie.Mam amp Pioneer SC-LX87, kolumny Paradigm Signature S6 przod, S4 tyl, C1 centralny i sub Velodyne SPL-1000.gra to w pokoju 28 mkw.Glownie slozy jako kino, mniej do muzyki.Mieszkam w UK i na angielskim ebayu pojawil sie Paradigm Sub 1, czyli seria Signature ktora mam.Cena £2500(cos do zbicia, ale nieduzo)Sub wlasciciel kupil w 2015r w Polsce, ceny niestety zdradzic nie chce.Zastanawiam sie jak wycenic ten sprzet i czy warto go ewentualnie zakupic, biorac pod uwage ewentualne przyszle naprawy.Moze raczej warto by bylo kupic np: SVS SB16 Ultra , cena £2700, ale na bank moge go kupic w lokalnym sklepie w ktorym juz kupowalem za £2400 nowy, nigdy nie otwierany z 6 letnia gwarancja, gdzie ich podejscie jest jak cos padnie to nie robia problemow, tylko wymieniaja.Nie mial bym mozliwosci odsluchu Paradigma w domu, ale opinie w swoim czasie mial bdb.No ale lata leca, wszystko ulega zuzyciu.Przy zakupie SVS mam pewnie 10 lat spokoju(6 lat gwarancji)a maszyna rowniez potezna i to tylko jest jedna z alternatyw ktorych jest wiecej nowych.Prosze o wasze opinie.Jak wy to widzicie.Dzieki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator