HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Kabel zasilający, który nieco uspokoi Primare A30 2023/09/12 14:06 #452209

Nawet twe odbicie w lustrze ma odmienne zdanie :side:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kabel zasilający, który nieco uspokoi Primare A30 2023/09/12 14:19 #452210

obosze jakie to głębokie.

A wyjaśnisz w końcu tajemnicę 30 centów? Tylko błagam nie podpieraj się recenzjami (ups, czy przypadkiem nie ograniczyłem ci źródeł tajemnej wiedzy do zera?). No ale zobaczymy, wierzę że mnie rozbawisz zaskoczysz (zapewne nie jeden jeszcze raz :evil: ).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kabel zasilający, który nieco uspokoi Primare A30 2023/11/06 08:11 #452325

……i cisza, a taki byłem ciekawy tych argumentów.
Po tym jak sprowadziłem z Alli kilka zasilających kabli w kolorze zielonym (znanego producenta audio) i zostałem z nimi chyba na zawsze z braku zainteresowania kupujących postanowiłem je wpiąć w system. Zmiana? Kolosalna!
Przedwzmacniacz uniósł sie frontem do góry, a gniazdko w ścianie wysunęło sie względem inych gniazdek tak gdzieś na trzy centymetry i zwisa smutne. No chyba bardziej dobitnych dowodów na działanie kabla nie znajde…
A wpływ na dzwięk ? Taaaaa…..
Zapraszam na testy w ciemno. Brak chętnych? No dlaczego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kabel zasilający, który nieco uspokoi Primare A30 2023/11/06 12:55 #452329

Musisz założyć wątek, albo podczepić się pod jakiś istniejący na audiostereo (lub tego typu miejsce) gdzie rozmawia się "o kablach na poważnie". Musisz zaszczepić w pozostałych czytelniko-pisaczach nutkę podejrzenie, że Twój zakup to zaginiony kablarski graal co poprawia wszystko bez psucia czegokolwiek (tylko nie pomyl kolejności ;) ). Trzeba zaszczepić modę i dopiero wtedy sprzedaż ruszy. No i cena, to nie może być tanie ;) Nie absurdalnie, ale tak żeby szczypało w portfel, a satysfakcja łagodziła wydatek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kabel zasilający, który nieco uspokoi Primare A30 2024/01/23 20:02 #452469

tak w temacie wątku....proponuję zainteresować się ofertą furutecha....model w zależności od zasobności portfela :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator