HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Beyerdynamic DT 770 Pro Black Edition 80 ohm 2023/01/31 09:33 #451940

Witam
Po wieloletnich poszukiwaniach znalazłem ( przynajmniej tak myślę ) złotego Graala. Problem w tym że od kilku lat albo i dłużej mam szczególnie wrażliwe bębenki na ciśnienie basowe. Nie chodzi tu o ilość ani jakość basu ale właśnie o ciśnienie jaki wywiera na bębenki. Dlatego też wbrew pozorom odrzuciłem większość otwartych słuchawek, a w tym modelu Beyerdynamic jest bassrefleks co jak mniemam może mieć znaczący wpływ na ten problem. Jestem ciekaw waszych opinii. Póki co spróbuję zaślepić te otworki. Zobaczymy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Beyerdynamic DT 770 Pro Black Edition 80 ohm 2023/01/31 12:16 #451941

Nie bardzo rozumiem odrzucenie słuchawek otwartych. Przecież to właśnie one zapewniają lepszą równowagę między pasmami i nie cisną tak basem jak zamknięte, a tym bardziej z basrefleksem. Nie wiem jakie masz pady w swoich, ale w większości słuchawek serii BT były takie pluszowe, ale możliwe, że w niektórych wersjach 770-tek zdarzały się ze sztucznej skóry i wtedy izolacja i samo ciśnienie basu będzie na pewno większe. Jeśli masz właśnie takie to polecam wymianę na nowe pluszowe, jest tego pełno na allegro i nie kosztuje majątku. Przy okazji odległość membrany od ucha wróci na swoją fabryczną pozycję, po pady po latach się jednak ugniatają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Beyerdynamic DT 770 Pro Black Edition 80 ohm 2023/04/23 17:56 #452058

Lubię ten model, ale nie jestem jego fanem. Wolałbym za podobne pieniądze Audio Technica A990Z. Zamknięte, nie zbyt trudne do wysterowania. Sądzę, że mogą bez przeszkód konkurować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator