HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/02/24 23:35 #451983

Już używam drugiej takiej listwy w swoim systemie pod telewizor. Sądzę, że Taga przy tym Audioquest nie jest pewna. Powiedziałbym też, że to inna półka produktowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/02/26 02:40 #451986

Jakaś listwa komputerowa z filtrami itp,
nic pod zastosowania audio, ale osobne gniazdko jedyne na osobnej lini prosto od skrzynki, nie żeby tak było zaplanowane pod audio, elektryczny wsad kominka był z tego zasilany, zabezpieczenie standardowe 16A, 3 przewody, miedź, 2.5mm
nic nie brumi, czy to zaleta rozwiązania wyłączności zasilania, pewnie nie.
Ale jakbym z jakimś magikiem od audiovoodoo miał rozmowę to pokonam go na własnym polu, bo kto ma takie zasilanie sprzętu ;)
Daje to +5 do prestiżu :)

+5 do prestiżu to daje zegarek na ręku takich firm, jak Patek Philippe, A. Lange & Sohne, F.P.Journe, Audemars Piguet albo Vacheron Constantin. Listwy i tak nikt nie zobaczy, więc co to za prestiż? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/02/26 09:23 #451989

Dlatego ktoś o tym pomyślał i zrobił takie wielki listwy, że się za szafką nie mieszczą, co w połączeniu z kablami zasilającymi o elastyczności zbrojeniowego pręta, powoduje konieczność wywalenia wszystkiego na pierwszy plan, żeby bogactwem ludzi w oczy dźgać ;) , a przy okazji nie móc normalnie odkurzyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/02/26 13:02 #451990

Dlatego ktoś o tym pomyślał i zrobił takie wielki listwy, że się za szafką nie mieszczą, co w połączeniu z kablami zasilającymi o elastyczności zbrojeniowego pręta, powoduje konieczność wywalenia wszystkiego na pierwszy plan, żeby bogactwem ludzi w oczy dźgać ;) , a przy okazji nie móc normalnie odkurzyć.

Coś w tym jest. :) ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/16 20:33 #452014

Trochę drożej, www.tophifi.pl/przewody/listwy-i-kondycj...-czarny-premier.html
ale ten Sirius jest mega :) kolega mnie tym zaraził, ale ponad 2 tysiące.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/17 08:33 #452015

Pooglądaj najpierw zdjęcia rozbierane tego ustrojstwa. Nie raz, nie dwa, okazywało się, że w takich listwach nie ma nic poza zwykłymi rozgałęziaczami. Nie jestem pewien czy nie widziałem takiego, mówiąc wprost - oszustwa - popełnionego przez firmę Isotek.
W temacie listw zasilających zerknij na Suprę. Jest kilka modeli z cenami oscylującymi w okolicach 1000 zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/17 17:25 #452016

oszustwa - popełnionego przez firmę Isotek..
Solid Audio Core wewnątrz hula wiatr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/17 21:01 #452017

Panowie, lekko nie ma, to już chyba ze cztery funty kosztuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/18 12:07 #452018

jak dobrze poszukasz, to za 4 funty dostaniesz taką z czerwona dioda wskazująca, "że jest prąd"

ale podrożały te liswy,
jak wszytko ostanio, szukałem czegoś dla syna, 4m kabla, 8 gniazdek z niezależnymi włącznikami, to ponad 20 funtów to wyszło, młody ma dużo ładowerek różnych i gadżetów itp... potrzebował tylu gniazdek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/18 14:57 #452019

Mam, trochę starą bo z neonówką. Na bank z Tesco bo zaokrąglone końce ma.
A ta kanciasta to z Asda musi być.

Swoją drogą, dobrze że się obkupiłem w dobre włoskie pomidory w puszkach, to kryzys mi nie straszny ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/20 08:55 #452021

A masz też z żółtych pomidorów? Super pomidorówka z tego wychodzi, jest tylko lekkie zdziwko kiedy widzisz żółtą zupę i spodziewasz się wszystkiego tylko nie Mamma mia! Deliziosa zuppa di pomodoro con basilico e aglio. :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/20 12:59 #452022

U panie... Waitrose to mam po drugiej stronie wsi, a w Morrisons nie mają ☹️

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/21 23:34 #452024

Zdarza się. że "powietrze" gra, więc nie nastawiałbym się wrogo.
Przejrzałem net i nic o Isotek nie znalazłem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/22 13:27 #452025

Fotka była tu na forum, aczkolwiek nie dam "se" paznokci obciąć, że to był Isotek, ale na pewno jeden ze znanych producentów. Pamiętam, że obudowa była frezowana z jednego bloku aluminium, a w środku same gniazdka, kostki elektryczne i druty. Przejrzałem kilka lokalnych wątków o wyczynowej audiofilii, ale nie znalazłem, ale było takich wątków sporo więc możliwe, że gdzieś tam jeszcze to wisi. Pamiętajmy jednak, że forum w między czasie było przerabiane i sporo fotek w wątkach przepadło.
Warto zaglądać na anglojęzyczne fora, tam z nieco mniejszą nabożnością traktują obudowy i oploty audiofilskich wynalazków pokazując co też w środku siedzi, a dosyć często czego w środku na pewno nie ma :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Re:Listwa zasilajaca/filt/ kondycjoner 2023/03/23 22:09 #452026

Słuchaj, pewnie tak było.
Moje zaufanie znowu, dotyka Audioquesta. Stara firma, szeroka oferta, duży budżet. Dlatego też staram się używać produktów od nich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator