HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Sony SS-5050 2017/12/20 17:36 #440923

Chyba nikogo nie obraziłem...? :blush:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sony SS-5050 2018/01/06 22:47 #441156

W każdym razie wraz ze spóźnionymi życzeniami szczęśliwego Nowego Roku, pragnę niniejszym bardzo serdecznie podziękować wszystkim forumowiczom zaangażowanym w ten wątek, w szczególności zaś John 1,5 V oraz Jarek 2176, za wszystkie tak bardzo dla mnie cenne uwagi i opinie, dzięki którym dokonałem wyboru i zakupu elemntów mojego pierwszego poważniejszego zestawu audio. Dla moich obecnych potrzeb skompletowany zestaw jest fantastyczny, gra pięknie, posiada zapas mocy oraz w prosty sposób wyprowadza dźwięk z mojego komputera na tytułowe kolumienki.

P.S.
Jeśliby się jednak okazało, że ktoś znałby odpowiedź na moje postawione w ostatnim poście pytania dotyczące podłączenia do wzmacniacza Kenwood oraz funkcji tego małego przełącznika, byłbym wdzięczny za odpowiedź. ;-)

Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sony SS-5050 2018/01/06 23:28 #441158

Witam w nowym roku , ten hebelek ma coś wspólnego ze sterowaniem reszty klocków z pilota wzmacniacza www.manualslib.com/manual/1138604/Kenwoo...r.html?page=5#manual , z anglika tempy jestem uczyli mnie ruska , nieustającego zadowolenia ze sprzętu życzę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator